אודות

משרד עורכי הדין נ. גיצה הינו משרד ותיק ומוערך המונה כחמישה עורכי דין שנוסד לפני למעלה משלושים שנה על ידי עורך הדין ניסן גיצה, שופט לשעבר בבית המשפט השלום בתל אביב.

המשרד עוסק באופן בלעדי בתחום נזקי הגוף- תאונות דרכים, ביטוח לאומי, דיני נזיקין וביטוח, ועושה זאת בהצלחה כבר שנים רבות לשביעות רצון לקוחותיו.

עו"ד ניסן גיצה, שמנהל את המשרד גם כיום, הינו אחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום נזקי הגוף, בעל ותק של למעלה מ-38 שנים בתחום, שכיהן כשופט בבית המשפט השלום בתל אביב בשנים 1990-1992 ושמע בעיקר תיקי נזיקין ותאונות דרכים.

בנוסף לעיסוקו כעורך דין משמש עו"ד גיצה גם כמגשר בתביעות נזיקין ומרצה מבוקש המוזמן באופן תדיר להרצות בהשתלמויות מקצועיות מטעם לשכת עורכי הדין בישראל ומטעם גופים אחרים. 

נ. גיצה, חברת עורכי דין חרת על דגלו את ערכי המצוינות והמקצועיות ללא פשרות, וצבר במשך שנות פעילותו מוניטין רב והערכה מצד העוסקים בתחום, עורכי דין ושופטים כאחד, ומצד הלקוחות הרבים שפקדו את המשרד במהלך השנים.

ללקוחות המשרד ניתן שירות אישי ומקצועי, משלב הפגישה הראשונה במשרדנו, שנערכת ללא תשלום וללא כל מחויבות מצד הפונה, ועד שלב ניהול ההליך בבית משפט, בביטוח לאומי או מול חברת הביטוח, שנעשה על הצד הטוב ביותר. 

רבים מלקוחות המשרד כיום הינם לקוחות חוזרים או כאלו שהגיעו אלינו לאחר שקיבלו המלצה חמה מלקוח מרוצה ועורכי הדין שלנו מחויבים על מנת להשיג את התוצאה המקסימלית עבור כל לקוח ולקוח, והם לא יוותרו עד אשר לא תישאר אבן לא הפוכה ועד שכל האפשרויות בעניינו של לקוח ימוצו.