פסק דין מצוין שהתקבל לאחרונה במשרדנו- לקוח שלנו שנפגע בתאונת אופנוע קשה פוצה ב 1,477,233 ש"ח

משרדנו ייצג בחור צעיר שנפגע בתאונת אופנוע קשה כשהיה בן 19.5 בעת שהרכיב את חברו על גבי האופנוע החדש שלו. ללקוח נותרה נכות לצמיתות בשיעור של 35% עקב התאונה.

במסגרת ההליך שהתנהל בבית המשפט ניסתה חברת הביטוח להתנער מחובתה לפצות את לקוחנו וטענה כי הוא כלל לא נהג באופנוע בעת שאירעה התאונה אלא חברו הוא זה שנהג באופנוע בלי ביטוח.

בפסק דינו, ביקר בית המשפט בחריפות את חברת הביטוח שלאורך כל הדרך סירבה להודות בחובתה לפצות את התובע למרות שכל הראיות הצביעו על כך שהוא זה שנהג על האופנוע בעת התאונה.

בית המשפט קיבל את התביעה במלואה ופסק ללקוח פיצוי בסכום של 1,477,233 ש"ח.

 

בפשרה שהושגה בתביעה לפי פוליסה פוצה לקוח שלנו בסך של 481,000 ש"ח לאחר שאיבד את כושר עבודתו

עו"ד ניסן גיצה ייצג מנהל לשעבר בחב' היי טק שאושפז בבי"ח בשל אוטם חד בשריר הלב ועבר צינתור וניתוח מעקפים שבמהלכו סבל מתסחיף ראייתי.

עקב הפגיעה הקשה בשריר הלב, איבד הנפגע את כושר עבודתו.

למרות שהחזיק בפוליסת ביטוח חיים הכוללת פיצוי בגין אובדן כושר עבודה, סירבה חברת הביטוח לשלם לנפגע את הפיצוי החודשי בהתאם לפוליסה.

עו"ד ניסן גיצה הגיש בשמו של הנפגע תביעה לבית משפט על מנת לחייב את חברת הביטוח לפצות את הנפגע בהתאם לפוליסה, ובפשרה שהושגה לאחרונה לאחר הליך של גישור פוצה הלקוח בסך של 481,000 ש"ח.

 

בית המשפט בת"א פסק סכום של 1,762,304 ש"ח ללקוח של המשרד שנפגע בתאונת אופנוע

משרדנו ייצג קצין מוכשר ביחידה טכנולוגית בצה"ל שנפגע בצורה קשה בתאונת אופנוע שאירעה לו בעת שהיה קטין בן 18, ושבגינה נקבעה לו נכות בשיעור של 35%.

בית המשפט קיבל את התביעה שהגיש עו"ד ניסן גיצה בשמו של הקצין, ופסק לו פיצוי בסך של 1,762,304 ש"ח. בפסק הדין נכתב כי מדובר בבחור כשרוני שנפגע בצורה קשה בתאונה ושנגרמה לו נכות שעתידה לפגוע בכושר השתכרותו, שצפוי להיות גבוה מאחר והוא עתיד להשתלב לאחר שחרורו בתעשיית ההיי טק. 

לקוח של המשרד שנהג באופנוע ללא ביטוח ונפגע בתאונה זכה לפיצוי בסך של 2,240,719 ש"ח

עורך דין ניסן גיצה ייצג נהג אופנוע שנהג ללא ביטוח ונפגע בתאונה כאשר רכב לא עצר לפני תמרור עצור ולא נתן לו זכות קדימה והתנגש בו.

כתוצאה מהתאונה נחבל נהג האופנוע באורח קשה בכל חלקי גופו ובעיקר בראש ובגפיים ונקבעה לו נכות אורטופדית משוקללת בשיעור 35% וכן נכות פסיכיאטרית בשיעור20%.